 | |
|
Якщо Ви журналіст і бажаєте отримувати
музичні новини та фото поліграфічної якості для публікацій
у Вашій газеті, журналі чи Інтернет-виданні, просимо залишити таку інформацію:
Доставка Музичних Новин Navsi100.com
|
 |
Музичні |
Lilu ледь не втопила катер для прогулянок!
Солодкі сни під зоряним небом або як співачка Lilu на відпочинку ледь не протаранила катер для прогулянок зі 150-ма пасажирами на борту. Днями співачка Lilu повернулася з відпочинку на Егейському морі. Вже не вперше вона вибирає курортне містечко Мармарис за його мякий клімат, тихі бухти з блакитною водою і красиву природу. Зупинившись в готелі, співачка через кілька днів вирішила усамітнитися від суєти галасливого життя готелю і, орендувавши з друзями яхту, вони вийшли в море.
|
Юрій Нікітін читає книжки тільки з особистого розвитку!
Відомий український продюсер розповів Фокусу про те, які книжки сприяють особистому розвитку і чому дівчата так люблять фільм "Секс і місто"
Слухаю У моїй фонотеці в основному диски українських і світових виконавців. Російську музику слухаю вкрай рідко. Слухаю всі новинки, які з'являються, а також багато старої музики – Supermax, Secret Service, Modern Talking. З музикантів, що запам'яталися останнім часом, – співак Seal з альбомом System.
|
 |
Розважальні |
Через дві тисячі років планету чекає глобальна катастрофа
Академічний радник Інституту земного магнетизму, іоносфери й поширення радіохвиль РАН Юрій Зайцев заявив про те, що нашу планету чекає глобальна катастрофа, і відбудеться вона приблизно через дві тисячі років. За словами фахівця, катастрофа, викликана змінами магнітного поля Землі, може відбутися раніше, ніж вважалося раніше. "Магнітні полюси Землі поступово дрейфують до екватора. Напруженість поля повільно, але неухильно знижується. Вважалося, що приблизно через дві тисячі років вона впаде до нуля, тобто настане на певний час безмагнітна епоха, яка буде сприйнята живими організмами як катастрофа", - заявив Зайцев.
|
Учені з'ясували, про що мріють чоловіки
Фахівці з університету Індіани опублікували результати опитування представників сильної статі, під час якого було встановлено, якими хочуть себе бачити чоловіки і про що вони мріють. Опитування проводили у восьми країнах світу, і більшість з 27 тис. опитаних чоловіків зі США, Великобританії, Німеччини, Іспанії, Італії, Франції, Бразилії і Мексики хотіли б, щоб їх поважали і сприймали як впевнених у собі особистостей.
|
| |  |