У Відні Руслана представила свій новий соціальний сингл «Not for Sale»
15.02.2008 00:00
У Відні відбувається форум з боротьби з торгівлею людьми, організований Офісом по боротьбі з наркотиками і злочинністю Організації Об’єднаних Націй (UNODC). У Форумі, який спрямований на вироблення консолідованої стратегії для боротьби з сучасним рабством, беруть участь представники більше ста п’ятдесяти країн. Серед них: перші леді України Катерина Ющенко та Єгипту Сюзан Мубарак, співак Рікі Мартін, Руслана, голлівудські акторки Ема Томпсон та Джулія Ормонд.
«Україна нажаль продовжує бути одним з лідерів за кількістю жертв торгівлі людьми. І ми повинні використовувати кожну можливість збільшити обізнаність людей щодо загроз сучасного рабства і способів протидії цій проблемі.» - відмітила Руслана у своєму виступі на форумі ООН у Відні.
Сьогодні Руслана виступила на засіданнях Ради жінок-лідерів, де вона представила свій новий соціальний сингл «Not for Sale» («Не для продажу»). Пісня «Not for Sale» спеціально написана Русланою спільно з її американськими продюсерами Egoworks для всесвітньої кампанії ООН UN.GIFT (Global Initiative to Fight Human Trafficking). Кульмінацією форуму стане виступ Руслани перед його учасниками, представлення проекту власної програми заходів щодо протидії торгівлі людьми, живе виконання нової композиції «Not for Sale» та проголошення цього сингла гімном кампанії UN.GIFT.
Голова Офісу ООН по боротьбі з наркотиками і злочинністю Антоніо Коста під час особистої зустрічі з Русланою 18 січня цього року у Відні висловив своє захоплення творчістю співачки та її соціальними проектами в Україні та особисто запропонував Руслані представити її соціальний хіт «Not for sale» на форумі у лютому.
«Ruslana is quite a volcano: her unconventional drive, wild manners and energetic performance will further raise awareness of UN.GIFT.
I am happy to see that a large number of artists have expressed their support for the cause, including Ruslana, Emma Thompson, Julia Ormond and Ricky Martin» - відмітив пан Коста на офіційному сайті очолюваної ним організації.
Нагадаємо, що однойменний проект Руслани «Not for sale» стартував в 2005 році у співробітництві з Офісом координатора проектів Організації з Безпеки та Співробітництва в Європі (ОБСЄ). В 2006 в ефірі українських телеканалів транслювались ролики, кампанії «Not for sale», у яких Руслана особисто зверталась до співвітчизників із закликом захистити себе від дій торгівців людьми.
прес-служба співачки
Діма Білан втер носа Мелу Гібсону Діма Білан, який зараз знаходиться в Лос-Анджелесі на зйомках рекламного ролика, днями зустрівся з героїнею гучного скандалу Оксаною Григор'євою. Про побачення зі своєю співвітчизницею співак розповів на своїй інтернет-сторінці.
Ані Лорак вагітна? Наша Кароліна користується великим успіхом у латвійських глядачів. Кожен її виступ супроводжується овацією. Правда, всі помітили, що співачка знову помітно погладшала. По курорту відразу пішли чутки, мовляв, чи не оголосить вона зі сцени "Дзінтарі" про свою вагітність, як це колись зробила Тіна Кароль?
Тіматі став "шматярем" Тільки ледача голлівудська знаменитість не випускає свою лінію одягу, парфумів, сумок, взуття, годинників та іншого. Це престижно, це прибутково. І тільки у нас зоряні підприємці - рідкість.
Після другого дня українка Ширко лідирує в Юрмалі За результатами другого дня українська співачка Тетяна Ширко знову очолює турнірну таблицю Міжнародного конкурсу молодих виконавців популярної музики "Нова хвиля 2010" в Юрмалі.
Потап кинув Настю або Настя його? Дуету більше нема! Музичний конкурс «Пісні моря» в Криму приніс неприємну новину для шанувальників спільної творчості Потапа і Насті Каменських. На гала-концерті один з учасників дуету представив публіці свою нову групу «Потап і його команда», зазначивши, що відтепер буде виступати окремо від Каменських.
При будь-якому використанні матеріалів сайту гіперпосилання на сайт обов’язкове. Редакція може не розділяти думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст передрукованих матеріалів.