
Мотор’ролла випускають «Кольорові Сни»
26 червня відбудеться реліз четвертого студійного альбому гурту Мотор’ролла – «Кольорові сни».
Відомо, що альбом вийде в двох варіантах – перший буде традиційним, а другий – люксовим. В ексклюзивному подарунковому виданні в картонній коробці додатком до альбому буде буклет зі словами всіх пісень, кожна з яких буде ілюстрована під настрій сну, про який співається. Також в ексклюзивному альбомі буде не 4 композиції більше, ніж в звичайному.
Обкладинка нового альбому була створена дизайнером Антоном Бухалом. В цій обкладинці кожен може побачити щось своє, оскільки картинка – це зображення, яке використовують в психіатричних лікарнях для визначення діагнозу.
Варто відмітити, що на чотири пісні з нового альбому: «До тебе мила», «Моя вода», «Аеліта» и «Полум’я» було знято кліпи, також вони стали радіосинглами.
Останній відеокліп на пісню «Полум’я» було презентовано на українському телеканалі М1 в п’ятницю, 13 червня. Знімали ж цей кліп у львівському палаці Потоцьких наприкінці квітня.
music.siteua.org
Navsi100.com