
Солістки скандального дуету Віка і Слава вирішили потоваришувати із дельфінами. Справа в тому, що темноволосій солістці "неАнгелів" хотілося перебороти свій страх. Свого часу вона плавала з дельфінами, і тоді одна з тварин випадково ударила її хвостом. Дівчата перед одним із концертів вирішили заскочити в дельфінарій. Спочатку вони нагодували дельфінів, а потім спустилися в басейн до шести дорослих дельфінів та малюка, який народився рік тому. "Він постійно штовхав нас в попу", - говорить Слава.
Цього разу Віці не було страшно. "У басейні я боялася не за себе, а за дельфінів. Адже вони такі ніжні, а у нас нігті. Від них виходить позитивна енергетика. Я передражнювала їхні крики, навіть виникла ідея на одній з наших пісень зробити дельфіновий бек-вокал", - говорить Віка.
Слава боялася більше. "Я так боюся риб, що на відпочинку плаваю в басейні готелю. І знайомитися з дельфінами було страшно, - пояснює Слава. - Але вони дуже розумні і добрі, я отримала масу задоволення. Я сподобалася ватажку зграї, він катав мене. Тепер я розумію, чому дельфінотерапією лікують діток з мовними проблемами. У мене після цього купання рот не закривався весь вечір!"
obzor.ua